I’m Kensi vom Erpenstein


NHSB 3001387
Geboortedatum 09-04-2015

HD A, ED vrij, JLPP vrij (homozygoot normaal)
Rasstandaardtest E.S.
Showresultaat Uitmuntend

Kensi op working-dog.eu 

6 weekjes jonge Kensi

 

 

Stamboom

Lijnteeltinfo

4/6 Kevin vom Bamberger Tal
5/4 Noris vom Grüntenblick
5/6 Torro v Zimmerplatz (vader van Mambo von der Teufelsbrücke)
Uitgebreide lijnteeltinfo op Working-dog.eu

 Gromm Hof Chao

LOSH 1021228
HD A – ED 0, JLPP vrij

 BH IPO III ZTP B.JW 2008 B.CW 2011
Belgisch Kampioen
 Internationaal Kampioen
 Azàr van de Lutenburcht

NHSB 2306279
HD A – ED 0

 SchH/VPG I BH
Xari vom Bickesheim

ADRK 087213 

HD-Frei (ADRK)
INT./SCHWZ./DT.VDH-CH ENCI ZTP (ADRK) 67 cm BH, AD, VPG 2 

Victoria van het Berenschild
LOSH 0805411
HD A
IPO 1
 Britt Hof Chao

LOSH 900554
HD A – ED 0

 GHP I BH
Luxemburgs Jeugd Kampioen
Tron van het Polderbos

LOSH 0755300
HD B (LOSH)
Int & B CH IFR 2000 SIEGER
IPO 3

Ymke van de Reyngaard
LOSH 0839894

HD A (LOSH)

 Munanis Dutch Diva

NHSB 2661783
HD A – ED 0

 UV VZH MAG Test BH/VT mit Sachkundeprufung
 Herbie vom Grüntenblick

ADRK 109073
HD A – ED 0

 SchH/VPG III BH ZTP
 Duits VDH Kampioen, Internationaal Kampioen,
USRC Champion

Mambo von der Crossener Ranch
ADRK 099808
HD +/- Übergang, ED-Frei
INT./SCHWZ./DT.VDH-CH ES’02 Ö-BS’02 SCH… ADRK ZTP, BH, AD, IPO 3, VPG 3, FH 2Toga vom Kümmelsee
ADRK 098026
HD-Frei ED + 
ADRK ZTP, BH, VPG 2, FH 1 Kaiserschnitt(19.09.00)

 Munanis Bessy

NHSB 2539178
HD A – ED 0

 UV VZH IPO III MAG FE KZH BH ZTP

Bruno vom Heidebären
ADRK 098943

 

HD-Frei ED-Frei 
mehrfach plazierte V
Gek.b.EzA EZA 67 cm BH, AD, SchH 3, VPG 3, P1+O.R.(ADRK)Ter Waele Vaye
NHSB 2438957
Nederlands Kampioen, Internationaal Kampioen, Dts VDH Champion, NRC Clubwinster 2007, Jeugdwinster 2002
HD A – ED 0
ZTP, Gek.b.13.05.09(ADRK), BH, UV, VZH, IPO 3, VPG 3,MAG test, IPO III, SchH/VPG III

 

Meer foto’s van Kensi

I’m Kensi vom Erpenstein 1e Uitmuntend Jeugdklasse Dogshow R’dam

 

Showresultaten

 Datum  Naam – Plaats  Klasse  Keurmeester  Kwalificatie
 11-12-2015  CAC CACIB Holland Cup – Amsterdam  Puppyklasse   K. Gilliland (IE)  1e Veel Belovend 

 Beste Pup

 10-04-2016  CAC CACIB de Utrecht – Nieuwegein  Jeugdklasse  G. v/d Bosch (BE)  2e Uitmuntend
 05-05-2016   CAC NRC Kampioenschaps Clubmatch   Jeugdklasse  Y. Bekkers (NL)  Uitmuntend
 18-06-2016  CAC CACIB Outdoor Uden   Jeugdklasse  R. Douma (NL)   2e Uitmuntend
 19-06-2016  CAC CACIB de Meijerij – Den Bosch  Jeugdklasse  W. Peters (NL)   4e Zeer Goed
 30-07-2016  BRK Clubshow Rummen – België  Jeugdklasse  J. Numella (FI)  Zeer Goed
 07-08-2016  CAC Dortmund   Tussenklasse  W. Walter (DE)  Zeer Goed
 03-09-2016  CAC CACIB Rotterdam – dag 1  Jeugdklasse  F. Beiboer (NL)  1e Uitmuntend 
 04-09-2016  CAC CACIB Rotterdam – dag 2  Jeugdklasse  S. Wesentoft (DK)  3e  Uitmuntend
 24-09-2016 CAC CACIB Maastricht  Jeugdklasse  E. Kuleshova (RU)  1e Uitmuntend
Beste Jeugdhond
 25-09-2016  CAC CACIB Maastricht / BeNeLux Winner Jeugdklasse  N.G. Timmermans-Kadenko (NL)   2e Uitmuntend